Yevro

Сертифікація авто та постановка на облік

Як перегнати авто через кордон України?

За 30 років незалежності України, у нас так і не сформувався цивілізований ринок доступних для населення автомобілів. На перший погляд, здається що у нас багато автосалонів, з новими авто, та великі регіональні ринки вживаних авто, таких як карбазар на Арені Львів або АвтоБазар, що знаходиться біля міста Івано-Франківськ, але ціни на них далекі від доступних для «маленького українця», та й до якості і історії таких автомобілів часто виникають питання.

Тому, одним з найкращих варіантів, за співвідношенням ціна/якість досі залишається розмитнення авто з Європи чи США, як повністю самостійно, так і з допомогою кваліфікованих посередників.

Сертифікація авто та постановка на облік – наскільки це необхідно?

Автомобілі без реєстрації можу перебувати на території України обмежений проміжок часу. Звичайно, є водії, які примудряються роками користуватися нерозмитненим транспортним засобом. Але дані схеми доволі незручні для пересічної людини, та й витрати на постійне пересікання кордону та неминучі штрафи з часом можуть зрівнятися з вартістю сертифікації автомобіля. Простіше тим, хто живе неподалік кордону, однак якщо місто в якому ви приживаєте, наприклад, Івано- Франківськ, то такі пересування практично позбавлені змісту.

Набагато простіше та логічніше пройти таку процедуру як сертифікація автомобіля власноруч, або скориставшись послугами митного брокера. Звичайно, останній варіант дещо відрізняється по ціні, роте сильно економить час та нерви власника авто. Особливо актуальним такий спосіб буде для тих, хто стикається з даною процедурою вперше.

Сертифікація авто та постановка на облік – особливості процедури

Що таке сертифікація авто? Це спеціальна процедура перевірки транспортного засобу на відповідність нормам, які діють на  території України. Проводити її можуть спеціальні уповноважені органи. Сертифікація авто це обов’язкова процедура перед тим, як буде здійснена постановка автомобіля на облік.

Згідно з чинним законодавством після перетину кордону власник повинен надати автомобіль для огляду представникам митниці. Крім того, потрібно заповнити декларацію та оплатити митний збір. Авто направляють на найближчий до місця проживання власника митний пост. Якщо це Івано-Франківськ чи область, то тут таких постів чотири:

  • Митний пост «Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ, вул. Польова, 6)
  • Митний пост «Калуш» (м. Калуш, вул. Промислова, 4)
  • Митний пост «Долина» (м. Долина, вул. Обліски, 139)
  • Митний пост «Коломия» (м. Коломия, вул. Івана Шарлая, 55)

Транспортування автомобіля може зайняти до 10 днів.

Сертифікація авто та постановка на облік – останні новини.

Станом на 2021 рік, Верховна Рада України нарешті звернула увагу на протести «Євробляхерів» і ввела 180 днів для пільгового розмитнення євробляхи на єврономерах, який буде діяти до зими цього року. Єдиний недолік цього закону для потенційних покупців у 2021 році, що таке авто повинно бути ввезене на митну територію України до  31.12.2020 року.

Сертифікація авто та постановка на облік – скільки це коштує?

Вартість всієї процедури коливатиметься в залежно від технічної характеристики автомобіля та країни з якої його ввезено. Для розрахунку можна скористатися спеціальними формулами. Для зручності розрахунків радимо скористатися спеціальним калькулятором.

Сертифікація авто та постановка на облік – чому варто довіритися професіоналам?

Основна складність процедури полягає в значних витратах особистого часу. Крім того, потрібно добре розбиратися в особливостях розмитнення кожної марки авто, та знати всі умови. Онлайн кабінет, який зараз запустили для автовласників, і який мав бі спростити процедуру, по факту не працює належним чином. А комісійні, які по факту отримують компанії з розмитнення мінімальні.

м. Івано-Франківськ

Про НАс

Yevro - персональний підхід, безпека, компетенція і досвід.

Сторінки

Про нас пишуть

TSN.ua
ap.if.ua
versii.if.ua
auto.tsn.ua
unian.net
epravda.com.ua
zaxid.net
football24.ua

Потрібна допомога?

Пишіть свої запитання на пошту:
yevro.broker@gmail.com

Унікальна послуга
розмитнення авто "під ключ"

Зніміть авто з обліку, а решту ми беремо на себе! Швидко, якісно та вигідно з Yevro!