Твій Митний Брокер

Попередня митна декларація на авто ПДГшка

Що таке ПД-шка ПТ-шка (попередна митна декларація на автомобіль)?

Попередня митна декларація необхідна для пропуску товару через митний кордон України для наступного перевезення його у внутрішню митницю, де буде здійснюватись остаточне розмитнення авто.

Оформлення такої митної декларації передбачає подання додаткової митної декларацій на товар та не дозволяє вільне користування товаром.

Зазвичай такі декларації називають «ПД-шка» або «ПП-шка».

Основною відмінністю цих декларацій є те, що для оформлення «ПП-шки» не потрібно забезпечувати сплату митних платежів, тоді як «ПД-шка» передбачає обов’язкове надання гарантії про сплату митних платежів. Основними гарантіями, які використовуються, є:

  • гарантія згідно книжки МДП (митний вантажосупровідний документ, який дає право перевозити вантажі через кордон держав в опломбованих митницею кузовах автомобілів чи контейнерах за спрощених митних процедур).
  • внесення грошової застави на розрахунковий рахунок митних органів.

Якщо сума митних платежів не перевищує 1000,00 Євро в перерахунку по курсу Національного банку України на день оформлення декларація, грошова застава не потрібна (стаття 307 Митного кодексу).

Перелік товарів, які передбачають оформлення «ПД-шки» зазначено в ПКМУ № 461 від 21.05.2012р. «Про затвердження переліку товарів, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення територією України прохідним та внутрішнім транзитом здійснюється за умови обов’язкового надання митним органам забезпечення сплати митних платежів»

Скачати бланк для заповнення та завантажити зразок - Попередня митна декларація на авто "Пдшка" або "Птшка"

м. Івано-Франківськ

м. Львів

Про нас пишуть

TSN.ua
ap.if.ua
versii.if.ua
auto.tsn.ua
unian.net
epravda.com.ua
zaxid.net
football24.ua

Потрібна допомога?

Пишіть свої запитання на пошту:
yevro.broker@gmail.com


    Коли скасують безкоштовне розмитнення?