Yevro

Категорії
Розмитнення авто 2024 Розмитнення авто з Європи Розмитнення авто з Німеччини Розмитнення авто з Польщі Розмитнення авто з Словаччини Розмитнення авто з Чехії

10 кроків для успішного розмитнення авто в Україні

Розмитнення авто в Україні: експертний погляд та 10 кроків до успіху! Вибирайте авто розумно, дотримуйтесь закону та ефективно оформляйте транзити. Наші професіонали допоможуть вам в усіх етапах – від декларацій до сертифікації. Забезпечте безпроблемний ввіз та реєстрацію. 🚗🛃 Звертайтеся за допомогою вже сьогодні!

10 кроків у розмитненні авто, які не можна ігнорувати!

Розмитнення авто в Україні — це важливий етап, і процес, що вимагає уваги та дотримання певних правил. Ось 10 кроків, які вам слід врахувати для успішного розмитнення вашого автомобіля.

Детальна інструкція: як розмитнити авто з Польщі, як розмитнити авто з Німеччини, як розмитнити авто з Чехії, як розмитнити авто з Словаччини

1️⃣ Купівля авто

Перший крок – купівля авто. Важливо враховувати, що не всі авто можна розмитнити, тому обирайте транспорт розумно. Вартість розмитнення авто може відрізнятись залежно від об’єму двигуна та типу палива.

2️⃣ Оформлення купчі (договір купівлі авто)

Після придбання авто обов’язково оформіть купчу. Цей документ треба завірити мокрою печаткою продавця або нотаріуса.

Що таке договір купівлі та як його скласти?

Скачати зразок договору купівлі авто в Польщі

Скачати зразок договору купівлі авто в Чехії

Скачати зразок договору купівлі авто в Словаччині

3️⃣ Оформлення транзитів

Для ввезення авто в Україну потрібно оформити транзити. Якщо авто перевозять лафетом, зняття з обліку є достатнім, і транзити не знадобляться.

4️⃣ Оформлення SAD – експортної декларації

Перетинаючи кордон, оформіть SAD – експортну декларацію. Це можна зробити у митного брокера чи на вантажних пунктах пропуску.

Адреси де можна зробити SAD (Експортну декларацію)

5️⃣ Подача попередньої декларації громадянина (ПДГ)

Для ввезення авто подайте попередню декларацію на митницю. Наші митні брокери готові вам допомогти – вишліть фото документів та квитанцію про оплату.

6️⃣ Оплата митних платежів

Оплату митних платежів проводьте на рахунок митниці з особистої банківської карти або через довірену особу в будь-якому банку.

З Yevro брокером оплата митних платежів може бути здійснена після перетину кордону. Детальніше – процес розмитнення авто з Yevro.

7️⃣ Ввіз авто в Україну

Після оплати митних платежів та подачі ПДГ отримаєте реєстраційний номер попередньої декларації. Тепер можна ввозити авто в Україну.

8️⃣ Розмитнення авто

Наші фахівці вам допоможуть з розмитненням авто. Детальніше про процеc розмитнення авто з Yevro.

9️⃣ Сертифікація авто

Сертифікація авто обов’язкова для розмитнення та первинної реєстрації. Це підтверджує відповідність авто українським стандартам безпеки та екології.

🔟 Реєстрація в МРЕВ

Зареєструйте авто в МРЕВ протягом 10 днів. Після цього розмитнення вважається завершеним, і ви можете використовувати авто в Україні.

🔥 Після реєстрації в МРЕВ ви готові до нових пригод на своєму авто! 🏁

Бажаємо успіху у виборі авто та нехай ваша подорож буде захопливою!

Якщо вам потрібна допомога у розмитненні, зв’яжіться з нашим митним брокером за телефоном:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Унікальна послуга
розмитнення авто "під ключ"

Зніміть авто з обліку, а решту ми беремо на себе! Швидко, якісно та вигідно з Yevro!