Yevro

Пригон авто з Європи з розмитненням Івано-Франківськ

Пригон авто з Європи з розмитненням у Львів та Львівську область

Допомагаємо вибрати, купити, оформити та пригнати авто з Європи під розмитнення у Львові. Консультації та супровід: пригон авто, розмитнення, сертифікація та постановка на облік.

Твій Митний Брокер

Розмитнити-авто-митний-брокер-Західна-Україна
Відтворити відео

Пригон авто з Європи на сьогодні є чи не найпопулярніший спосіб придбання вживаних автомобілів серед українців. Адже такий спосіб дозволяє не тільки зекономити купу грошей на купівлі авто, але і отримати його в майже новому стані, незалежно від року випуску.

На з першого боку нескладний процес накладається купа виникаючих питань: “Як дешево пригнати і розмитнити авто з Європи?”,  “Хто може пригнати авто з Європи до Львова?”, “Скільки часу займає весь процес?”, “Скільки коштує розмитнення авто з Європи?”, та багато інших.

З ціллю відповісти на кожне з таких питань розглянемо пригон та підбір авто з Європи з різних боків:

 • Чому пригон авто з європи кращий за пригон авто з США?
 • Як розрахувати ціну пригону авто з Європи? (Калькулятор розмитнення авто з європи)

Чому пригон авто з Європи кращий за пригон авто з США?

Якщо говорити про усі варіанти привезення авто із за кордону – перед нами є вибір серед двох найбільш вигідних країн-постачальників: Євросоюз та США. Та з обох сторін є як свої плюси, так і свої мінуси, які ми розглянемо нижче

Доставка авто з Польщі та доставка авто з Німеччини є найпоширенішими способами придбання автомобіля з Європи, тож розглянемо питання пригону авто із за кордону з різних боків та порівнюємо їх:

Ціна пригону авто з Євросоюзу і США

Саме Польща та Німеччина є найближчими до наших кордонів країнами, отже і витрати на доставку і логістику будуть значно нижчими ніж із будь-якої іншої країни. Якщо говорили про США, у середньому доставка коштує від 1000$, у той час коли з Європи доставка у декілька разів дешевша.

Термін доставки авто з Європи і США

Серед переваг доставки авто з Європи є короткий час доставки та розмитнення авто. Весь процес складає від півтори до 4х тижнів!  При цьому доставка авто з США займає від 2 місяців і більше.

У порівнянні з терміном доставки авто з США, доставка автомобіля з Європи значно знижує ризики пошкодження авто під час його транспортування, тому що у разі перевезенні авто з США, воно багато разів піддається оглядам, перевантаженням і транспортуванням судном та автовозами.

Митне оформлення і розмитнення

Процес оформлення і розмитнення авто з Європи і авто з США майже не відрізняються один від одного, проте і в цьому разі митна процедура для українців буде більш вигідною, якщо ввозити авто з Європи.

Починаючи з квітня 2022 року, громадяни звільняються від сплати ввізного мита розміром в 10%, акцизного податку і ПДВ 20 %.

 

Розмитнення авто з Європи доступне по всій Україні, в той час, як авто з США можливо розмитнити лише у Києві. Це може зайняти тривалий час для тих, хто проживає не в Київській області, а у західній, центральній чи південній Україні, та скласти додаткові труднощі у транспортуванні авто до свого місця проживання.

А у разі пригону з Європи, може забезпечити Розмитнення авто Івано-Франківськ , Розмитнення авто Львів  та інші обласні міста західної України.

Як розрахувати ціну пригону авто з Європи?

Для того, щоб дізнатися скільки буде коштувати автомобіль пригнаний з Європи – нам необхідно знати всього декілька головних показників:

 • об’єм двигуна;
 • вік транспортного засобу;
 • тип пального.

Аби підрахунок був точнішим, рекомендуємо скористатися нашим Калькулятором розмитнення авто з Європи та США – https://www.yevro.com.ua/kalkulyator-rozmytnennya-avto-z-yevropy/

Також в суму пригону авто необхідно закласти вартість доставки (розраховується залежно від відстані доставки та вартості послуг автовоза) та постановку авто на облік у МРЕО (орієнтовна ціна 3000 грн).

Замовити дзвінок


  Часто задавані питання про розмитнення авто

  Для митного оформлення автомобіля з Європи та США потрібно:

  • реєстраційний документ на авто (техпаспорт, бріф); 

  • рахунок-фактура або інший документ, який підтверджує вартість автомобіля та право власності на машину (договір купівлі-продажу, дарування, купча);

  •  документ, який підтверджує факт зняття машини з обліку в країні реєстрації. Митна декларація на транспортний засіб (оформлюється митним брокером, за наявності необхідних знань можна оформити самостійно);
  • документ, який підтверджує екологічний стандарт транспортного засобу (митне оформлення нових автомобілів можливе за умови відповідності екологічним нормам не нижче рівня “ЄВРО-5” та для тих, що були в використанні не нижче “ЄВРО-2”.
  • сертифікат відповідності (якщо у техпаспорті немає відмітки);
  • акт митного огляду й інші документи, отримані при перетині кордону;
  • за наявності – інші документи, що підтверджують вартість авто: інвойс, експортна декларація тощо.

  Зранку приїхали – ввечері Ваше авто розмитнено! (Інколи процес може затгнутись на 2 дні).

  Звертайтесь для Розмитнення авто Івано-Франківськ Митний брокер

  Зазвичай до 2-х тижнів, можливо, і довше, все залежить від ужонда в якому зареєстроване авто. Поки авто знімається з реєстрації, ви можете ним користуватись так як всі оригінали документів залишаються у вас на руках.

  Вартість розмитнення авто ви можете розрахувати на нашому онлайн калькуляторі розмитнення авто з Європи та США.

  Також ви можете заповнити форму для консультації та підрахунку вартості.

  Ви це можете зробити у нас на сайті! За посиланням – Перевірити авто за VIN

  1. Копія закордонного паспорта
  2. Копія українського паспорта
  3. Копія польського техпаспорта
  4. Фото вашого авто

  Ви це можете зробити у нас на сайті! За посиланням – Перевірити авто за VIN

  Якщо данні про ваше авто відсутні то:

  В Польщі є офіційна, безкоштовна та загальнодоступна база даних, яка показує історію та статус авто https://historiapojazdu.gov.pl/

  Після введення даних вашого авто ви отримаєте фактичну інформацію про нього:
  status rejestracji: zarejestrowany – авто зареєстроване
  status rejestracji: wyrejestrowany – авто зняте з обліку

  Залишайте свої запитання, як перегнати, розмитнити та зняти авто з обліку тощо:

  Яка ціна пригону та розмитнення авто у Львові?
   Вартість пригону та розмитнення авто

   1. Це просто! Просто завантаж фотокопії і заповни форму.
   2. Це точно! Ми пробиваємо авто по базі, враховуємо штрафи та інші особливості, які нереально дізнатись онлайн в онлайн калькуляторі.
   3. Це круто! Адже ви отримуєте безкоштовну консультацію митного брокера у Львові.
   4. Це ефективно! Якщо ціна розмитнення авто вам підходить ми назначаємо дату та час для остаточної перевірки документів та розмитнення авто у місті Львів. 

   Як це працює?

   Все дуже просто! Для економії свого часу достатньо надіслати фотографії: Технічний паспорт автомобіля (Бриф) та/або договір купівлі (купча або фактура) та фото паспорта на кого буде розмитнюватись автомобіль.

   Ми розрахуємо орієнтовну вартість розмитнення авто за новим законом та надішлемо вам відповідь протягом 1 години!*

   *У зв’язку з великим попитом, після заповнення форми вартість розмитнення авто у Львові, підрахунок може тривати довше (Пн-Пт – 8:00-18:00; Сб та Нд – вихідні). Дякуємо за розуміння!

   Yevro Брокер – твій надійний партнер з пригону та розмитнення авто Львів

   2648

   Авто розмитненно

   124​

   4.5/5

   Позитивних відгуків

    Сертифікований митний брокер Львів 

   Послуги Yevro брокера

   Розмитнення авто Львів Митний брокер

   Перетинаючи кордон з боку ЄС, для подальшого розмитнення авто у Львові Вам необхідно скласти попередню митну декларацію (ПД-шка, ПП-шка) і пройти митне оформлення.

   Ми надаємо послуги з розмитнення авто техніки будь-якого типу: легкові, вантажні, пасажирські автобуси, буси, спецтехніка, мотоцикли та інші.

   Сертифікація авто

   Сертифікація авто необхідна для автомобілів екологічний стандарт викиду шкідливих речовин в вихлопних газах Євро2 та для подальшої постановки авто на облік у Сервісному центрі МВС.

   Постановка авто на облік

   Постановка машини на облік є обов’язковою процедурою та проводится у сервісному центрі МВС (МРЕО). Після розмитнення авто Ви можете самостійно зареєструвати автовтомобіль або ми допоможемо вам. Ps. З нами значно швидше та простіше:)

   Пригон авто з Європи

   Допомагаємо перевезти авто на єврономерах в Україну. Знімаємо з обліку та складаємо попередню митну декларацію (ПД-шка, ПП-шка)

   Скільки часу триває розмитнення авто?

   Зранку приїхали – ввечері Ваше авто розмитнено!

   Окрім розмитнення авто у Івано-Франківську ми надаємо послуги з сертифікації та постановк на облік авто. Зробити сертифікат + поставити на облік + розмитнити автомобіль – 2 дні!

   Поширені запитаня FAQ

   Сертифікат (можемо вислати сертифікат по пошті, якщо ви з приїхали з Івано-Фанківської області, іншого міста або маєте свою причину. 

   Постановка на облік в МРЕО (Сервісний цент МВС)

   Зазвичай, якщо з документами все в порядку час розмитнення авто не перевищує одного дня.

   Так, але не на кордон, а в м.Івано-Франківськ

   В такому випадку ваше авто на митниці відправляється на штраф стоянку і ми нічим не зможемо вам допомогти.

   Ми назначаємо день та час зустрічі, ви приїжджаєте , ми особисто дивимось документи, розраховуємо кінцеву вартість і розмитнюємо ваше авто. Не забудьте взяти паспорт людини на яку буде оформлятись автомобіль!

   Замовити дзвінок


    Новий закон про розмитнення авто Івано-Франківськ
    Митний брокер 2022

    За документами, вживані автомобілі з європейською реєстрацією, старші 5 років, які були ввезені на територію Україні до кінця 2020 року, оподатковуються за пільговою ставкою податку на додану вартість і акцизного податку.

    Сума акцизного податку залежить від віку автівки, об’єму і типу двигуна та не залежить від вартості авто.

    В більшості випадків вартість розмитнення авто у Івано-Франківську коливається в районі однієї тисячі євро.

    Машини тимчасово звільняються від оподаткування ввізним митом.

    На пільгове митне оформлення дається 180 днів з моменту набрання чинності законами. Учасники АТО/ООС мають змогу скористатися пільговим розмитненням протягом 270 днів.

    Транспортні засоби, які не відповідають екологічним нормам «Євро-2» й вище, не потрапляють під дію цих законів.

    Yevro – Розмитнення авто Івано-Франківськ!

    Партнерська програма

    $100 з кожного замовлення!

    Отримай вигоду від залучення клієнтів.

    Партнерська програма — це легкий спосіб організації твого пасивного доходу та можливість зекономити 100$ на розмитненні власного автомобіля.

    Бери участь в партнерській програмі Yevro  – реєструйся, залучай клієнтів і заробляй $100 з кожної продажі.

     

    Записи


     Унікальна послуга
     розмитнення авто "під ключ"

     Зніміть авто з обліку, а решту ми беремо на себе! Швидко, якісно та вигідно з Yevro!