Yevro

Розмитнення авто Львів, брокер для розмитнення авто у Львові

Розмитнення авто у Львові

Митний брокер для розмитнення авто у Львові з Європи та США. Надаємо повний супровід та послуги з розмитнення авто під ключ.

Ціна розмитнення авто Львів


 • Повна сума митних платежів
 • Супровід та послуги митного брокера
 • Експортна декларація (SAD)
 • Оформлення попередньої митної декларації (ПДГ)
 • Оформлення загальної декларації прибуття (ЗДП)
 • Довідка еконорм Євро (євростандарт)
 • Експертна оцінка мінімальної вартості авто (Експертиза + гарантія вартості)
 • “Договір купівлі-продажу”
 • Внесення гарантійного платежу
 • Допомога з проходженням митного контролю (супровід на кордоні)
 • Оплата послуг митного терміналу
 • Швидке розмитнення на внутрішній митниці

Це все, більше ніяких прихованих платежів та додаткових доплат. Тепер вам потрібно зняти авто з обліку, перевірити чи дійсна страховка та техогляд, надіслати фото документів митному брокеру та вирушати на кордон.
Решта ми зробимо за вас!

Контакти митного брокера:

+38 066 319 0631 ‬+38 068 163 1631

 або пишіть на ViberWhatsapp | Telegram

Відтворити відео про Як вибрати, купити, оформити, пригнати та розмитнити авто з Європи в Україні під нульове розмитнення

Процес розмитнення авто у Львові

Крок 1: Придбання авто та укладання договору купівлі

При покупці автомобіля в Європі, ключовими документами є:

Деталі щодо інших необхідних документів для розмитнення авто залежать від країни покупки. Знайдіть повний перелік документів у відповідних інструкціях: як розмитнити авто з Польщі, Німеччини, Чехії та Словаччини

Крок 2: Оформлення страховки та техогляду

Перевірте дійсність техогляду та можливість його оновлення. Без актуального технічного огляду неможливо зняти авто з обліку.

Страховка автомобіля обов’язкова для подорожі через кордон. Помилкою є припущення, що при перереєстрації авто необхідно оформляти нову страховку, в більшості випадків це не потрібно, оскільки страховий поліс видається на раму авто за VIN кодом. Хоча рекомендується мати зелену карту, яку у цей складний час важко знайти за адекватну ціну, тому достатньо звичайної страховки.

Крок 3: Зняття авто з обліку та отримання транзитних номерів

Зняття авто з обліку – обов’язковий етап розмитнення авто у Львові. Транзитні номери потрібні лише для самостійного перетину кордону (якщо авто на лафеті то достатньо тільки зняти з обліку). Тимчасовий техпаспорт (тимчасову реєстрацію) можливо отримати після зняття авто з обліку в країні реєстрації.

Після зняття з обліку та отримання транзитних номерів, власник авто має обмежений час для в’їзду в Україну (зазвичай 5-30 днів залежно від держави, яка видала транзитні номери).

Крок 4: Надсилання документів для розмитнення авто митному брокеру

Перед виїздом, брокеру необхідно надіслати фото:

 • Внутрішній паспорт України (1-2 сторінки та прописка).
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків (РНОКПП).
 • Договір купівлі-продажу авто. За потреби ми допоможемо вам скласти правильний договір купівлі;
 • Технічний паспорт авто (тимчасовий).

Крок 5: Оплата митних платежів

Рекомендується оплатити митні платежі перед перетином кордону. Брокер визначить вартість на основі фотографій техпаспорта. Оплата мита рекомендується від імені майбутнього власника авто в Україні.

З Yevro оплата відбуваєте вже після перетину кордону. За потреби ми внесемо гарантійний платіж та оплатимо всі послуги митних терміналів.

Крок 6: Оформлення Експортної деклараці SAD та перетин кордону

Експортна декларація (SAD) повинна бути оформлена перед перетином кордону. Для цього ви можете звернутися до відповідних офісів Agencja Celna.

Що таке Експортна декларація SAD та адреси де можна зробити?

Yevro брокер надає повний супровід, включаючи оформлення Експортної декларації. Ми ми підкажемо на якому пункті пропуску найменша черга та надамо підтримку під час митного контролю.

Крок 7: Розмитни авто на внутрішній митниці

Після перетину кордону розмитніть авто на внутрішній Львівській митниці (переважно Городок, але для прискорення процесу розмитнення можливий вибір інших митниць). 

Ми забезпечимо повний супровід на митному терміналі та розмитнимо ваше авто за 1 день!

Тепер вам залишається виконати кілька важливих кроків для оформлення авто:

 • Сертифікація авто: Отримайте Сертифікат відповідності ТЗ, який підтверджує екологічний стандарт авто, не нижче рівня “ЄВРО-5”, а для вживаних – не нижче “ЄВРО-2” (середня вартість 2 700 грн);
 • Постановка на облік в МРЕО: Подайте документи у сервісному центрі МВС та оплатіть адміністративні послуги (близько 600 грн) та податок в Пенсійний Фонд, який залежить від вартості авто (від 3% до 5%);
 • Оформлення української страховки.

Львів – ми з радістю допоможемо вам розмитнити авто:

+38 066 319 0631 ‬+38 068 163 1631

 або пишіть на ViberWhatsapp | Telegram

yevro-logo

Yevro брокер для розмитнення авто Львів

Шукаєте надійного митного брокера для розмитнення авто у Львові? Ми – команда професіоналів з митного оформлення, готові надати вам якісні послуги. Забезпечте собі швидке та безпроблемне розмитнення автомобіля разом з нами!

Наші переваги:

 1. Ефективність: Ми забезпечуємо швидке та ефективне розмитнення вашого авто. Наші професіонали знають всі необхідні процедури та вимоги, що дозволяє нам здійснювати розмитнення без затримок.
 2. Професіоналізм: Наша команда має багаторічний досвід у сфері митного оформлення. Ми знаємо всі нюанси та деталі процесу розмитнення, що дозволяє нам забезпечити високу якість послуг.
 3. Надійність: Ми гарантуємо безпеку та надійність вашого автомобіля під час розмитнення. Ми дотримуємося всіх правил та вимог, що дозволяє нам забезпечити безпроблемне проходження митного контролю.
 4. Комплексний підхід: Ми надаємо повний спектр послуг з розмитнення авто. Від попередньої митної декларації до оформлення всіх необхідних документів. Ми зробимо все, щоб весь процес був для вас максимально зручним та швидким.

Не гайте часу та грошей на непрофесійні сервіси розмитнення. Звертайтеся до нас і отримайте якісне та надійне розмитнення авто у Львівській області. Ми гарантуємо вашу задоволеність та безпеку вашого автомобіля.

Відгуки про розмитнення авто

Все дуже швидко, документи надіслала заздалегідь, коли приїхали все було вже готово. Дякую за співпрацю!!! Дуже приємно працювати.
Дуже добре проведенні всі митні процедури. Зв'язок без перерви на обід, контроль процесу, допомога. Юрій, Андрій щиро вдячний.
Kieler IrinaKieler Irina
11:49 13 Apr 24
Хлопці молодці все зробили оперативно, дякую.
Ира ГалушкаИра Галушка
05:39 10 Apr 24
Дякую за роботу! Все швидко і злагоджено!!! Хлопці на зв'язку 24/7!!!
Dalnoboy LifeDalnoboy Life
21:35 08 Apr 24
Однозначно рекомендую!
Alex ChmilAlex Chmil
04:12 30 Mar 24
Юлия МанжосЮлия Манжос
19:08 28 Mar 24
Роман КучерРоман Кучер
15:21 04 Mar 24
Дякую за швидке та якісне обслуговування.
Таня ВознякТаня Возняк
08:39 19 Feb 24
Абсолютно задоволена! Хлопці виконують роботу на всі 100%, при тому ціна/якість відповідає, при тому, що 1 брокер не взявся за мою справу (були нюанси), хлопці з Yevro все зробили, і в результаті ціна вийшла не більша, ніж в інших брокерів. При тому, на протязі всього часу консультували, та відповідали на всі питання, а їх було чимало)))) також брокер інформував перед проходженням кордону(переганяла сама). Довірилась і в результаті не пожаліла, після кордону жодних проблем не виникло ніде! Вчора вже видали нові номера в сервісному центрі МВС. Загалом РЕКОМЕНДУЮ!
Таня ПетрівТаня Петрів
22:51 11 Feb 24
Справді найкращі митні брокери, порівняно з іншими все чітко пояснили та супроводили від покупки до МРЕО. Дякую хлопцям за допомогу у розмитненні мого авто у Івано-Франківську.
Хочу подякувати Юрі та Андрію за розмитнення мого авто. Хлопці професіонали, допомогли швидко поїхати кордон і вже в обід моє авто було розмитнено. Митні брокери ТОП, всім рекомендую!
Mariana SodomoraMariana Sodomora
18:11 09 Feb 24
Скористалась послугами брокера вперше . Розмитнювала своє авто . Щиро вдячна за допомогу у вирішенні всіх питань . Компетентні хлопці , комунікація відмінна , на зв’язку нонстоп . Окрема подяка Юрію та Степану . Безумовно раджу 👌🏻все відбулось швидко та без лишніх проблем
Viktoria MerenkovaViktoria Merenkova
14:29 26 Jan 24
Доброго дня! Хочу подякувати хлопцям за надані послуги, пов'язані з розмитненням мого авто. Зараз в інтернеті багато інформації, але краще довіритися тим, хто в цьому розуміється.Я не пошкодувала що звернулася до Андрія, дуже швидко і добре все зробили. Хто шукає порядних брокерів, то вам сюди! Рекомендую компанію своїм друзям та знайомим.
Все дуже швидко,вчасно та якісно.Хороші ціни,дуже задоволені послугою,вдячні за роботу!
Хочу подякувати компанії Yevro за чудову роботу, Ви професіонали своєї справи, супровід від початку до кінця, швидко і якісно владнали всі питання.Рекомендую всім🚘
Viktor KliantskoViktor Kliantsko
14:23 07 Jan 24
Хлопці допомогли моїм стареньким батькам розмитнети авто з Німеччини, повний супровід від Німеччини до розмитнення.Дякую ! Думаю ще зустрінемся.
Рекомендую!))Хлопці знають свою справу 👍
Sergii VragovSergii Vragov
10:34 27 Dec 23
Janger playJanger play
20:31 25 Dec 23
Працював з Андрійом дуже задоволений працею.все дуже швидко
Добридень. Хочу подякувати Юрієві за докладну та дохідливу консультацію. Обов'язково скористаємось його послугами надалі! Всім удачі, і велике спасибі!
Дякуємо за допомогу з розмитнення авто, все було добре організовано.
ДмитроДмитро
08:11 14 Dec 23
Звернуся з терміновим питанням, на яке не міг знайти відповідь, швидко пояснили🤝
Дякую митним брокерам за допомогу та супроводження від Варшави до Франківська!!!Надійність,чесніть та прозорість!!!
ВввоВвво
17:35 05 Dec 23
Всім рекомендую.Добросовісні,відповідальні,чемні-фахівці своєї справи!!!Вчасно,зручно!!!6 з 5🤗🤗🤗
Sasha PlutaSasha Pluta
11:06 16 Nov 23
Якщо вам потрібно розмитнити авто з Польщі, то митний брокер Yevro – це те, що ви шукаєте. Я особисто переконалась у цьому, коли пригнала свою Audi. Жодних зайвих питань, жодних прихованих витрат – все було чітко і прозоро. Дякую за вашу підтримку і терпіння!
Досить добре порахували автомобіль, мені інші брокери рахували зовсім дорожче, ніж вийшло через цих хлопців. Рекомендую!
Приганяли авто з Іспанії, зробили все як обіцяли, по ціні теж все добре, дуже дякую
Vitaliy PalkovVitaliy Palkov
12:09 27 Oct 23
Дякую.Усе професійно, мені сподобалось.
Yuliia MurziakYuliia Murziak
13:32 14 Oct 23
Моє перше розмитнення автомобіля в Україні пройшло гладко завдяки Yevro. Вони відповіли на всі мої питання і надали відмінні послуги.
Рекомендую
Я більше не хочу займатися митним брокерством самостійно. Вони зробили все так просто і швидко. Я лиш зняла авто з обліку, а все решта вони зробили самостійно. Рекомендую!)
Мабуть найкраща компанія що надає послуги митного брокера та розмитнення автомобілів в Україні. Вони вражають своєю ефективністю та оперативністю. Завдяки їх допомозі, я зекономила час та гроші. Велике спасибі команді Yevro!
Я нещодавно розмитнював автомобіль через компанію Yevro. Я був дуже задоволений їхньою послугою. Все було зроблено швидко і легко. Я просто заповнив онлайн-форму, і вони зробили все інше за мене. Я отримав всі необхідні документи вчасно, і мені не довелося нічого робити.Я рекомендую Yevro всім, хто хоче розмитнити автомобіль в Україні.
Vadym DudkaVadym Dudka
10:16 13 Oct 23
Щиро дякую Брокеру за якісне обслуговування, та швидку працю. В перше зіткнувся з розмитненням авто, все підказали, з самої Польщі і до пункту розмитнення супроводжували не зважаючи на час. Швидко зробили свою працю. Іще раз дякую та раджу іншим.
SarkazmSarkazm
11:01 06 Oct 23
Хочу подякувати компанії Yevro за допомогу у розмитненні авто. Я дуже задоволений їхньою роботою. Вони справжні професіонали своєї справи. Вони допомогли мені розмитнити авто за дві тижні, хоча я очікував, що це займе довше. Я б однозначно рекомендував їх іншим.
Всім доброго дня!Хочу залишити відгук про компанію Yevro, як про митного брокера для розмитнення авто. Я вчора розмитнював у них авто і залишився дуже задоволений. Все пройшло дуже швидко і чітко, я б навіть сказав, що ідеально.
js_loader

Послуги з розмитнення авто у Львові

Консультація з розмитнення авто львів

Для успішного оформлення митної декларації, вам знадобиться Техпаспорт (Бриф). Бажано також мати договір Купівлі-продажу (купча або фактура) та документ, що посвідчує особу (паспорт), на яку буде оформлятись розмитнення авто в Львові. Зверніться до нас, щоб заповнити форму та отримати безкоштовну консультацію з розмитнення авто.

Розмитнення авто Львів Городок

Розмитнення авто в Львові та Городку тепер легше і швидше завдяки нашим митним брокерам. Ми готові допомогти вам у пригоні та розмитненні автомобіля, забезпечуючи ефективне митне оформлення транспортного засобу в Україні, включаючи Львів та Городок.

Оформлення Попередньої Декларації (ПДГ)

Забезпечте собі безперебійний процес розмитнення, оформивши Попередню Декларацію (ПДГ). Ми допоможемо вам пригнати авто під розмитнення львів, щоб ви могли швидше отримати необхідні дозволи та документи.

Пригін авто з Європи для розмитнення у Львові

Використовуйте наші послуги для безпроблемного перевезення авто з Європи в Україну. Ми забезпечимо ефективний процес
пригону і розмитнення авто львів, щоб ви могли швидше розпочати розмитнення свого автомобіля.

Митний брокер для Розмитнення автомобіля у Львові

Заохочте експертів, щоб вони вам допомогли у складних аспектах розмитнення. Наш митний брокер у Львові готовий надати вам необхідну підтримку та експертний супровід на кожному етапі процесу.

Розмитнення авто у Стрию

Якщо вам потрібно розмитнити авто в Стрию, ми готові забезпечити вам високоякісне обслуговування та ефективність у кожному аспекті розмитнення.

Інструкції та поради для розмитнення авто

Для розмитнення автомобіля з Польщі, Німеччини, Чехії, Словаччини, Італії, Литви, Норвегії та інших країн Європи у Львові потрібно:

 • реєстраційний документ на авто (техпаспорт, бріф); 

 • рахунок-фактура або інший документ, який підтверджує вартість автомобіля та право власності на машину (договір купівлі-продажу, дарування, купча);

 •  документ, який підтверджує факт зняття машини з обліку в країні реєстрації. Митна декларація на транспортний засіб (оформлюється митним брокером, за наявності необхідних знань можна оформити самостійно);
 • документ, який підтверджує екологічний стандарт транспортного засобу (митне оформлення нових автомобілів можливе за умови відповідності екологічним нормам не нижче рівня “ЄВРО-5” та для тих, що були в використанні не нижче “ЄВРО-2”.
 • сертифікат відповідності (якщо у техпаспорті немає відмітки);
 • акт митного огляду й інші документи, отримані при перетині кордону;
 • за наявності – інші документи, що підтверджують вартість авто: інвойс, експортна декларація тощо.

Зазвичай, якщо з документами все в порядку час розмитнення авто у Львові не перевищує одного дня. Зранку приїхали – ввечері Ваше авто розмитнено! 

Середня вартість розмитнення авто від 1500€ до 3000€. Точну ціну ви можете розрахувати у нашому онлайн калькуляторі розмитнення авто з Європи та США у Львові.

Також ви можете звернутися до митного брокера Yevro та отримати індивідуальний підрахунок митних платежів.

Так, після перетину кордону для дорозмитнення авто обов’язково потрібно доставити у внутрішню митницю: Городок (Львів) або Ямниця (Івано-Франківськ).

Так, ми надаємо послуги розмитнення автомобілів в Львові для вашої зручності.

На сьогоднішній день, порівнюючи зі стандартною процедурою розмитнення авто на фірму в Львові, економічних переваг майже не існує. Цей метод вважається застарілим, і його ефективність порівняно низька.

Так, ми надаємо послуги з розмитнення автомобілів, які вже придбані або будуть куплені під час процесу розмитнення в Львові.

Ви можете зареєструватися на сайті МВС у онлайн черзі для постановки авто на облік у Львові після розмитнення.

Наші послуги з розмитнення авто в Львові надаються з мінімальними додатковими витратами, забезпечуючи прозорі та конкурентоспроможні тарифи.

На жаль, цілодобове розмитнення не є можливим, оскільки митниця здійснює розмитнення лише протягом робочих годин. Проте, ви можете заїхати на термінал (стоянку) цілодобово, але сам процес розмитнення проводиться лише в робочий час.

Розмитнення авто з Європи у Львові

Розмитнення авто з Європи у Львові може бути простіше з нашою допомогою. Митні брокери відкривають двері до швидкого та ефективного митного оформлення вашого автомобіля з країн ЄС. Ознайомтеся із нашими послугами для розмитнення авто з Польщі, Німеччини, Чехії, та інших країн, і забезпечте безпроблемний імпорт до України. 

Розмитнення авто з Польщі у Львові

Митні брокери для розмитнення авто з Польщі в Львові готові вам допомогти. Вони виконають підготовку та подання Експортної Документації (SAD) та інших необхідних документів, щоб ваш автомобіль легко потрапив на українські дороги.

Як розмитнити авто з Польщі?

Розмитнення авто з Німеччини у Львові

Плануєте розмитнення авто з Німеччини у Львові? Наші спеціалізовані митні брокери вам у цьому допоможуть. Вони візьмуть на себе всі необхідні процедури, включаючи підготовку експортної декларації SAD та митне оформлення для вашого зручного ввезення.

Як розмитнити авто з Німеччини?

Розмитнення авто з Чехії у Львові

Розмитнення авто з Чехії у Львові стає простіше з нашими брокерами. Вони забезпечать правильне оформлення документів, включаючи експортну декларацію SAD, і забезпечать легкий ввіз та розмитнення вашого авто.

Як розмитнити авто з Чехії?

Розмитнення авто з Словаччини у Львові

Наши митні брокери гарантують успішне розмитнення авто з Словаччини у Львові. З нами ви отримаєте не лише ефективне митне оформлення, але й повний спектр послуг для легкого ввезення вашого транспортного засобу в Україну.

Як розмитнити авто з Словаччини?

Розмитнення авто з Данії у Львові

Маючи нашу підтримку, розмитнення авто з Данії у Львові стає легким та ефективним процесом. Наші досвідчені митні брокери вам допоможуть у всіх етапах, включаючи підготовку документів та швидкий ввіз вашого автомобіля з Данії.

Як розмитнити авто з Данії?

Розмитнення авто з Румунії у Львові

Наші митні брокери гарантують ефективне та швидке розмитнення авто з Румунії у Львові. Ми допоможемо вам з усіма аспектами митного оформлення, забезпечивши безперебійний ввіз вашого автомобіля в Україну.

Як розмитнити авто з Румунії?

Розмитнення авто з Італії у Львові

Бажаєте розмитнити авто з Італії у Львові? Наші митні брокери вас супроводжують. Вони експерти у вивезенні транспорту, готуючи всі необхідні документи, включаючи Експортну Документацію (SAD), для легкого та безпечного перетину кордону.

Як розмитнити авто з Італії?

Розмитнення авто з Литви у Львові

Митні брокери для розмитнення авто з Литви в Львові знають всі тонкощі процесу. Вони вам допоможуть вивести ваш автомобіль з Литви і забезпечать його правильне митне оформлення для ввезення в Україну.

Як розмитнити авто з Литви?

Розмитнення авто з Норвегії у Львові

Розмитнення авто з Норвегії у Львові – це завдання для висококваліфікованих митних брокерів. Вони допоможуть у підготовці експортної декларації SAD та забезпечать ефективне митне оформлення для ввезення вашого авто.

Як розмитнити авто з Норвегії?

Розмитнення авто з Франції у Львові

З нашою допомогою розмитнення авто з Франції у Львові стає легким та зручним. Митні брокери нададуть повний спектр послуг, гарантуючи правильне митне оформлення та ефективний ввіз вашого автомобіля в Україну.

Як розмитнити авто з Франції?

Розмитнення авто з Бельгії у Львові

Наші митні брокери для розмитнення авто з Бельгії в Львові гарантують професійний підхід та ефективне митне оформлення. Ми забезпечимо легкий ввіз та розмитнення вашого автомобіля, готуючи всі необхідні документи.

Як розмитнити авто з Бельгії?

Розмитнення авто з Угорщини у Львові

Надійне розмитнення авто з Угорщини у Львові стає можливим з нашими досвідченими митними брокерами. Ми допоможемо вам з усіма етапами митного оформлення, забезпечивши безперебійний ввіз вашого автомобіля в Україну.

Як розмитнити авто з Угорщини?

Розмитнення авто з Бельгії у Львові

Брокери для розмитнення авто з Бельгії в Львові гарантують професійний підхід. Вони вам допоможуть у всіх етапах митного оформлення, забезпечивши легкий ввіз та розмитнення вашого автомобіля.

Як розмитнити авто з Бельгії?

Розмитнення авто з Швейцарії у Львові

Замовне та ефективне розмитнення авто з Швеції у Львові стає доступним завдяки нашим професійним митним брокерам. Ми гарантуємо швидку та безперебійну митну процедуру для вашого автомобіля. Довірте нам вивіз з Швейцарії та отримайте безпроблемне розмитнення авто в Львові.

Як розмитнити авто з Швеції?

Розмитнення авто з Австрії у Львові

Розмитнення авто з Австрії у Львові – це завдання для наших спеціалізованих митних брокерів. Вони вам допоможуть у всіх етапах митного оформлення, готуючи необхідні документи для легкого ввезення вашого авто в Україну.

Як розмитнити авто з Австрії?

Розмитнення авто з Іспанії у Львові

Плануючи розмитнення авто з Іспанії у Львові, ви можете полагодитися на наших досвідчених митних брокерів. Ми гарантуємо всебічну підтримку та ефективне митне оформлення для ввезення вашого авто.

Як розмитнити авто з Іспанії?

Розмитнення авто з Нідерландів у Львові

Надійне розмитнення авто з Нідерландів у Львові стає можливим завдяки нашим професійним митним брокерам. Вони гарантують правильне митне оформлення та швидкий ввіз вашого авто в Україну.

Як розмитнити авто з Нідерландів?

Розмитнення авто з Естонії у Львові

Замовне розмитнення авто з Естонії у Львові забезпечать наші досвідчені митні брокери. Ми гарантуємо швидкий та безперебійний ввіз вашого автомобіля, здійснюючи всі необхідні митні процедури.

Як розмитнити авто з Естонії?

Замовити розмитнення авто Львів