Yevro

«Евробляхи» ловитимуть за допомогою системи «Рубіж»

Система Рубіж Євробляхи Митний брокер Івано-Франківськ

Інформацію про порушення термінів перебування авто на Єврономерах в Україні поліцейські вносять в систему «Рубіж».

Як це буде працювати: Система зчитує номер проїжджаючого автомобіля і повідомляє, чи є він в базі розшуку.

Після цього правоохоронці отримують законні підстави зупиняти машини і оштрафувати водія.
 
За допомогою системи «Рубіж» патрульні поліцейські будуть зупиняти саме порушників, а не тих, іноземців, хто перебуває в Україні в рамках чинного законодавства.
 

Як повідомляється, можливість відстежити терміни перебування авто в Україні на єврономерах та застосовувати санкції до порушувачів поліції отримала після постанови Кабінети міністрів.

Тепер поліція має доступ до митної бази «Інспектор-2006», в якій фіксуються всі авто, що пертнули кордон. Там же видно, в якому саме режимі в’їхав автомобіль: транзит або тимчасовий в’їзд на 1 рік.

Якщо авто перебуває в Україні в режимі тимчасового введення, то на продовження 90 днів його необхідно зареєструвати в сервісному центрі МВС України у встановленому порядку. Багато власників авто з єврономерами ці вимоги прігнорували.

Тепер патрульний екіпаж не тільки бачить термін припинення авто в Україні, але і виписує штраф у розмірі 255 грн при виявленні фактів порушення. Повторне таке порушення може покласти на обмеження права керування терміном на 3-6 місяців і навіть на арешт авто.

Аналітики відзначають, що поліція вже почала користуватися новими повновагаженнями, тому рекомендуємо Вам пошвидше розмитнити свою “Євробляху для того, щоб уникнути штрафних сакнцій.

м. Івано-Франківськ