Yevro

Категорії
Новини митниці Послуги Yevro

Розмитнення автомобілів 2023: все, що необхідно знати

Розмитнення автомобілів – це процедура, яка є необхідною для кожного власника транспортного засобу, який бажає експлуатувати свій автомобіль на території України. Процедура розмитнення може бути складною та тривалою, тому важливо знати, які документи та вимоги потрібно надати, як правильно пройти процедуру розмитнення та які зміни можуть відбуватися в цій галузі в 2023 році. Ця стаття присвячена розкриттю цих питань та допоможе вам готово та ефективно пройти процедуру розмитнення вашого автомобіля.

Розмитнення автомобілів – процедура, яка вимагає від власника авто здійснення ряду дій, для того щоб зареєструвати транспортний засіб у державній службі та отримати дозвіл на його експлуатацію на території України. З наближенням 2023 року, стає актуально знати, які зміни стосуються розмитнення авто та як правильно підготуватися до цієї процедури.

Процедура розмитнення авто

Процедура розмитнення авто складається з декількох етапів: оформлення документів, оплата податків та зборів, проходження технічного огляду, отримання номерних знаків та дозволу на експлуатацію.

Митний брокер Івано-Франківськ

Документи необхідні для розмитнення автомобіля

Онлайн Калькулятор Підрахунку Вартості розмитнення авто >

Для того, щоб пройти процедуру розмитнення авто, необхідно надати ряд документів, таких як документ про право власності на автомобіль (паспорт транспортного засобу, свідоцтво про реєстрацію), посвідчення платника податків, страховий поліс, документи, що підтверджують технічні характеристики автомобіля.

Перед виїздом на кордон вашому брокеру потрібно надіслати фото:

 • Внутрішній паспорт України (1-2 сторінки та прописка)
 • Довідку про присвоєння РНОКПП (ідентифікаційний код платника податків)
 • Договір купівлі-продажу авто, інвойс або інший документ, який його замінює, – він укладається із продавцем та новим власником авто.
 • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт). Обов’язково автомобіль треба поставити на транзитні номера (тимчасову реєстрацію) 
 • Квитанцію про оплату митних платежів

Митний брокер ознайомлюється з документами, підраховує вартість розмитнення та надсилає вам реквізити для оплати митних платежів. Після оплати мита потрібно надіслати:

 • Квитанцію про оплату митних платежів

Після ознайомлення з фото, брокер робить для вас наступні документи:

Ці документи ви показуєте на кордоні (стаєте у червону полосу, а НЕ зелену).

Також у вас має бути дійсна страховка та техогляд, а по дорозі на границю необхідно зробити:

 • Експортна декларація (САД) (цілодобовий: Słowackiego 36, 37-550 Radymno, Польща; до 12 год: Budowlanych 4, 37-550 Radymno, Польща)

Після проходження митного контролю ви отримуєте акт митного огляду й інші документи, отримані при перетині кордону.

Тепер вам залишається:

 • Пройти сертифікацію та отримати Сертифікат відповідності
 • Розмитни авто на внутрішній митниці
 • Поставити на облік у сервісному центрі МВС (МРЕО) відповідно до місця проживання або тимчасового перебування власника авто
 • та зробити українську страховку.

Чому потрібен митний брокер для розмитнення авто?

Митний брокер для Розмитнення авто

Митний брокер Львів

Потрібність у митному брокері для розмитнення авто виникає через те, що процедура розмитнення є складною та тривалою, а також містить багато деталей та особливостей, які можуть бути незрозумілі для непрофесійного особи. Митний брокер має досвід роботи з подібними справами та знання про законодавство та правила розмитнення, що допоможе уникнути помилок та проблем під час проходження процедури розмитнення. Митний брокер може допомогти з оформленням необхідних документів, відповідати на запитання та консультувати щодо процедури розмитнення, а також допоможе з організацією перевезення та інших потреб у цій галузі. В общем, митний брокер може значно заповнити процедуру розмитнення більш легкою та менш напруженою.

Вартість розмитнення автомобіля

Вартість розмитнення авто залежить від кількості документів, які необхідно надати, технічних характеристик автомобіля та місця розмитнення. Вартість може варіювати від кількох тисяч до декількох десятків тисяч гривень.

Онлайн Калькулятор Підрахунку Вартості розмитнення авто >

вартість розмитнення автомобіля 2023
вартість розмитнення автомобіля 2023

Строк розмитнення автомобіля

Строк розмитнення авто може складатися від декількох днів до кількох тижнів, залежно від кількості документі в, які необхідно надати, а також від кількості етапів розмитнення, які потрібно пройти. Також, строк розмитнення може бути пов’язаний з чергою на технічний огляд та отримання номерних знаків.

Зміни в процедурі розмитнення авто 2023

Зміни, які можуть відноситися до розмитнення авто 2023, можуть бути пов’язані з зміною законодавства, яке регулює цю процедуру, а також з зміною системи оплати податків та зборів.

Інформація про розмитнення автомобіля

Інформацію про розмитнення автомобіля можна знайти на офіційних сайтах державних служб, які займаються реєстрацією транспортних засобів, а також у компаніях, які займаються розмитненням авто.

 Розмитнення винагородних авто може мати деякі особливості, наприклад, вищу вартість розмитнення та додаткові вимоги до документів. Також можуть бути обмеження на розмитнення таких авто в деяких країнах.

Розмитнення авто з Європи

Розмитнення авто, що має Європейську походження, може мати деякі особливості, наприклад, вимоги до соответствия Євро стандартам та сертифікації.

Розмитнення авто з США

Розмитнення авто, що має США походження, може мати деякі особливості, наприклад, вимоги до соответствия США стандартам та сертифікації.

Нові правила проходження техогляду

Нові правила проходження техогляду 2023 року можуть включати зміни в переліку обов’язкових до перевірки елементів транспортного засобу, нові стандарти та технічні характеристики, які повинні відповідати автомобілю, та зміни в системі оцінки стану транспортного засобу. Необхідно ознайомитися з офіційною інформацією та правилами техогляду на 2023 рік перед проходженням.

Офіційну інформацію про нові правила техогляду в Україні можна знайти на сайті Міністерства Інфраструктури України, де розміщені положення про реєстрацію та технічне обслуговування транспортних засобів. Також, можна звернутися до Державної автомобільної інспекції за допомогою та отримати інформацію про нові правила техогляду. Рекомендується періодично перевіряти інформацію на офіційних сайтах перед проходженням техогляду, щоб бути в курсі останніх змін.

Офіційну інформацію про нові правила техогляду в Україні можна знайти на сайті Міністерства Інфраструктури України: https://www.mtu.gov.ua/

Також можна звернутися до Державної автомобільної інспекції (ДАІ) за допомогою та отримати інформацію про нові правила техогляду: https://www.dai.gov.ua/

Рекомендую періодично перевіряти інформацію на офіційних сайтах перед проходженням техогляду, щоб бути в курсі останніх змін.

В цілому, розмитнення авто є складною процедурою, яка вимагає від власника авто знання законодавства та правил проходження розмитнення, а також може мати деякі особливості, залежно від країни походження автомобіля. Необхідно обов’язково дотримуватися всіх вимог та правил розмитнення, щоб уникнути неприємностей та додаткових витрат. Рекомендуємо звернутися до спеціалістів з розмитнення автомобілів, щоб отримати детальну інформацію та консультацію щодо процедури розмитнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Унікальна послуга
розмитнення авто "під ключ"

Зніміть авто з обліку, а решту ми беремо на себе! Швидко, якісно та вигідно з Yevro!