Yevro

Категорії
Без рубрики

Як підготуватися до теоретичного іспиту з ПДР?

На шляху до посвідчення водія на вас чекає два іспити: теоретичний та практичний. Іспит з теорії дає доступ до практики: якщо ви не склали його, розпочати заняття на автомобілі неможливо. Сьогодніавтошкола у Львові поділилась із нами корисними порадами, які допоможуть скласти теоретичний іспит з першого разу!

Теорія ПДР: на що чекати на іспиті

Теоретичний іспит триває 20 хвилин, складається з 20 питань. Для того, щоб успішно скласти, вам необхідно набрати мінімум 18 правильних відповідей (допускається 2 помилки). Матеріал на теоретичному іспиті охоплює все, що ви вивчали під час курсу в автошколі. Як зауважують в Car Go, питання стосуються наступних тем: 

  • Правила безпеки дорожного руху.
  • Права та обов’язки водіїв.
  • Дорожні знаки, дорожна розмітка.
  • Заповнення Європротоколу.
  • Надання першої медичної допомоги при ДТП тощо. 

Екзаменаційні тести ви проходитимете на комп’ютері в сервісному центрі МВС. Згідно нових правил, ви маєте можливість записатися у будь-який сервісний центр, який вам зручно. Звертатися за місцем проживання/прописки — не обов’язково.

Екзаменаційні питання в усіх сервісних центрах МВС однакові. Повний пакет тестів, які можуть бути в вашому екзаменаційному білеті, складається з 2340 стандартизованих питань. 

Як скласти іспит з теорії?

Багато майбутніх водіїв хвилюються про теоретичний іспит навіть значно більше, ніж про практичний. Проте забігаючи наперед: навіть якщо ви не складете, вже за 10 днів ви можете зареєструватися повторно, та повторити складання. 

А тепер — про те, як зробити підготовку більш ефективною. Ось декілька порад:

  • Проходьте тренувальні тести. Є дуже багато сайтів і мобільних додатків з тренувальними тестами та симуляторами іспиту. Візьміть собі за правило кожного дня опрацьовувати декілька білетів або певну кількість питань. Якщо ви займатиметеся регулярно, матеріал засвоюватиметься без стресу і значно краще.
  • Не розумієте — перепитайте. Якщо під час проходження теоретичного курсу ви відчуваєте, що якась тема для вас — складна і не зрозуміла, зверніться до викладача та попросіть пояснити ще раз, або ж перегляньте додатковий матеріал з цього приводу.
  • Повертайтеся до важких тем. У кожного учня, вони свої. Не запам’ятали сигнали регулювальника? Перегляньте лекцію ще раз. Маєте труднощі з розумінням дорожніх знаків? Опрацюйте матеріал ще декілька разів. 

І ще одна корисна порада: онлайн-ресурси з тестами ПДР зазвичай пропонують розділ “Проблемні питання”. Там ви можете опрацьовувати тести, під час проходження яких найчастіше студенти припускаються помилок. Обов’язково пройдіть основну частину проблемних питань. 

Бажаємо успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Унікальна послуга
розмитнення авто "під ключ"

Зніміть авто з обліку, а решту ми беремо на себе! Швидко, якісно та вигідно з Yevro!