Yevro

Категорії
Без рубрики

Як влаштувати вантажні перевезення по Україні та в Європу?

Міжнародна федерація асоціацій експедиторів ФІАТА описує логістичну компанію як «архітектора транспорту». Так вказується комерційне становище відносно замовника та сутність самої організації процесу. Розгляньмо роль експедитора та підготовку до спільної роботи. Для початку зазначимо деякі переваги звернення до транспортно-експедиційної компанії.

Які можливості відкриває керування закордонними вантажними перевезеннями логістичним партнером?

  • Позбавлення від головного болю, налаштовуючи та керуючи вантажем на кожному етапі шляху.
  • Отримання цілодобової служби підтримки клієнтів.
  • Конкурентоспроможні ціни та безліч партнерів із транспортування вантажів на вибір.
  • Звернення до однієї фірми за розцінками, а не до кількох перевізників, заощаджуючи значну кількість часу.
  • Спеціалізований галузевий досвід щодо експортних витрат, включаючи страхові збори, витрати на доставлення та будь-які необхідні спеціальні документи.
  • Допомога з будь-якою іншою документацією, яка буде потрібна для вашого міжнародного перевезення.
  • Розв’язання будь-яких проблем, які можуть виникнути.

Саме такі послуги надає логістична компанія «Анві Транс». Перебуваючи в цій сфері понад 10 років, може розв’язувати транспортну задачу будь-якої складності. Дізнайтеся подробиці на сайті https://anvi-trans.com/perevozki_moldova_ukraina.html  .

Що робить компанія експедитор?

Про це вже було трохи згадано. Вона спеціалізується на організації зберігання та відвантаження товару за дорученням клієнта. Допомагає компаніям здійснювати імпорт та експорт. Укладає договір із перевізником або часто кількома перевізниками.

Перевізники, які використовуються, мають різні види автомобільного транспорту. Можуть навіть використовуватися кілька режимів для одного постачання. Наприклад, від початкового місцеперебування автомобілем до авіакомпанії. Потім літаком, а завершуючи маршрутний ланцюг до клієнта вантажівкою. Зазначаємо, на цей час у зв’язку з воєнним станом в Україні, доставлення здійснюються в аеропорти Євросоюзу. Далі автотранспортом доставляємо в Україну.

«Анві Транс» спеціалізуються на міжнародних перевезеннях. А це вимагає спеціальних знань. Тут знадобиться додаткові навички та досвідченість для підготовки митної документації, коносаменту, рахунок-фактуру. Для обробки сертифіката походження (COO), експортної декларації вантажовідправника (SED) та експортного пакувального листа та іншої документації, необхідної перевізнику та країнам експорту чи імпорту.

Що вам важливо знати?

Можливо є потреба в одноразовому доставленні, або в періодичних постачаннях. В будь-якому разі ви маєте повідомити про вагу вантажу, його тип та габарити. Чи потребує вантаж особливого зберігання та умов перевезення? Також треба точно вказати відправну та кінцеву точку постачання.

Якщо мова йде про регулярне постачання, важливо оцінити потреби вашої компанії. Чим краще ви їх розумієте, тим ліпше зможете чітко повідомити про ці потреби експедитору, не ускладнюючи ситуацію. Спочатку визначте, який товар відправляється і наскільки часто його необхідно відправляти. Скільки імпорту та експорту здійснюєте щотижня, щомісяця, щорічно? Який обсяг посилки?

У цій статті подані основні моменти стосовно того, що таке експедування вантажу. Для отримання додаткової інформації про супутні послуги, включаючи консолідацію вантажів, а також країни для перевезень , зверніться до сайту https://anvi-trans.com/uk/perevozki_germany_ukraina.html , щоб переглянути усі деталі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Унікальна послуга
розмитнення авто "під ключ"

Зніміть авто з обліку, а решту ми беремо на себе! Швидко, якісно та вигідно з Yevro!