Yevro

Категорії
Без рубрики

Коли необхідна реставрація рульової рейки

Механізм рульової рейки необхідний для забезпечення маневрування автомобілем за допомогою повороту керма. При справній роботі вузла водій може не замислюватися про необхідність ремонту, але з часом ризик виникнення несправностей значно зростає. При появі проблем потрібно вибрати надійний автосервіс, який виконає ремонт з гарантованою якістю.

Ознаки несправностей

При пошкодженні чи зносі може знадобитися реставрація рульової рейки або її заміна. Останній варіант є відносно дорогим. У всеукраїнській мережі автосервісів AVTIVNA відновлення проводять досвідчені фахівці за прийнятними цінами. Всі роботи виконуються з використанням найсучаснішого обладнання. 

Водієві варто звернутися в автосервіс при появі таких ознак:

  • Підвищений знос передніх шин порівняно із задніми.
  • Несправна рульова рейка створює вібрацію і різні шуми. Цей ефект проявляється особливо сильно під час поворотів керма.
  • Виникає люфт під час поворотів керма. Водій може відчувати погіршення керованості машиною.
  • Якщо використовуються гідропідсилювачі, то проблеми можуть виникнути при витоку робочої рідини.

До ремонту рульової рейки необхідно приступити за першої можливості. В іншому випадку вона може відмовити в будь-який момент. Спочатку фахівці повинні провести діагностику. У процесі роботи в сервісі AVTIVNA використовується спеціалізоване обладнання, зокрема, комп’ютерні стенди. Коли визначено точну причину, протягом одного або двох днів проводиться ремонт. Перед видачею здійснюється вихідна діагностика, аби клієнт переконався у високій якості ремонту. На результати ремонту дається гарантія на 3 роки або більше, залежно від особливостей робіт.

Види несправностей

Внаслідок зносу або поломок найчастішими пошкодженнями рульових рейок є такі:

  • Знос черв’ячної пари. Він посилюється через пошкоджений пильовик або за нестачі мастила.
  • Випрацювання втулки. Основною причиною погіршення її якості є вплив корозії внаслідок потрапляння вологи.
  • Стирання або пошкодження зубців у зубчастому механізмі. Цей вузол у процесі роботи зазнає значних навантажень. Проблема призводить до виникнення стуку за їзди по дорозі, що має нерівну поверхню.
  • Вібрації та шуми при поворотах керма. Це може бути пов’язано з пошкодженням рейки або її компонентів.

Якщо рульова рейка погано налаштована, то посилюється її зношування. Під час звернення до автосервісу водій має вирішити, що для нього вигідніше – ремонт або заміна рульової рейки. Перший варіант кращий, якщо клієнт звернеться в автосервіс, якому довіряє. Ремонт коштує значно менше за заміну. В окремих випадках, якщо пошкодження значні, може виникнути необхідність у заміні рульової рейки.

Компанія AVTIVNA має понад два десятки спеціалізованих автомайстерень у найбільших містах України. Досвідчені професіонали автосервісу виконують відновлення рульової рейки та інші види ремонту з наданням гарантії, що діє залежно від року випуску автомобіля до 5 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Унікальна послуга
розмитнення авто "під ключ"

Зніміть авто з обліку, а решту ми беремо на себе! Швидко, якісно та вигідно з Yevro!