Yevro

Категорії
Без рубрики

Як і коли виник USDT?

Вирішили вкласти частину своїх коштів у криптовалюту? Один з найпоширеніших способів – це придбання найбільших та відомих монет, таких як Bitcoin або Ethereum. Однак через їх високу вартість і нестабільність часто виникають труднощі. Деякі люди, які вірять у світле майбутнє криптовалют, вважають придбання біткойну або ефіру вигідним вкладенням, але для інших ця ідея є надзвичайно ризикованою.

Один із варіантів інвестицій у крипту – використовувати стейблкоїни. Вони мають стійку ціну, прив’язану до певного активу. Наприклад, Tether, який прив’язаний до долара США, є популярним варіантом. Саме токен, прив’язаний до долара, став найпопулярнішим стейблкоіном у світі та величезною перевагою в тому, що сьогодні купити USDT за гривні можна на великій кількості бірж та обмінників

Історія появи Tether

Tether Holdings Limited – компанія, яка розробила один із найвідоміших стейблкоїнів. Історія проекту розпочалася у 2012 році, коли програміст J.R. Willet запропонував метод створення нових активів на основі BTC. Після річних випробувань технології, у липні 2013 року було запущено криптовалюту Mastercoin. Для розвитку цього проекту було створено організацію, спочатку відому як Omni Foundation.

У 2014 році з’явилася перша версія стейблкоіну Tether, випущена на основі протоколу Omni Layer. Цей протокол дозволяє створювати цифрові токени, що працюють поверх мережі біткоїну. Спочатку він отримав назву RealCoin і був прив’язаний до американського долара, проте після зміни назви компанії його було перейменовано на USDT.

Привабливість цього активу визначається поєднанням кількох ключових характеристик:

  • стійкий курс;
  • прозорість;
  • надійність;
  • безпека.

На початку 2015 року актив був включений до лістингу кількох бірж і почав торгуватися в парах з різними криптовалютами. Спочатку фундатори Tether заявляли, що кожна одиниця цього активу підтримується одним доларом США. Однак після юридичних процесів у 2018 році позиція керівництва змінилася, і тепер поняття “забезпечення USDT” означає не лише фізичні долари, а й позики, видані афілійованими компаніями Tether Limited. У 2016 році, незабаром після запуску мережі Ethereum, компанія випустила USDT у вигляді токена, що відповідає стандарту ERC-20.

Який сенс купувати USDT?

Tether є лідером з капіталізації та обсягу торгів серед усіх стейблкоїнів як у місячному, так і у добовому вираженні. Стейблкоини, завдяки зв’язку з певними активами, стають привабливим засобом збереження коштів у періоди підвищеної нестабільності на ринку криптовалют. USDT прив’язаний до долара США у співвідношенні 1:1 та забезпечує ліквідність як для централізованих, так і для децентралізованих платформ. Часто його застосовують для онлайн-платежів. Стійкість ціни USDT досягається за рахунок наявності резервів, що належать Tether, та можливості погасити актив за його номінальною вартістю.

Поява стейблкоина USDT значною мірою було зумовлено нестійкістю криптовалют, що перешкоджало їх використанню як надійний засіб передачі та збереження вартості. Стійка вартість даного криптовалютного активу дозволяє його ефективне застосування у різних сферах:

  1. Для платіжних операцій. Фінансові операції можуть бути небезпечними через коливання цін, особливо при оплаті товарів биткоинами та іншими криптовалютами. Використання стейблкоїнів при таких операціях здається безпечнішим, оскільки вони мають фіксовану вартість у національній валюті, що робить процес більш передбачуваним та стійким.
  2. Для підвищення волатильності. У період падіння ринку інвестори можуть перетворювати свої волатильні активи в USDT для збереження вартості свого капіталу. Це дозволяє уникнути втрат і вимагає наявності банківських рахунків чи використання інших традиційних фінансових інструментів.
  3. Задля більшої ліквідності. USDT також широко використовується для забезпечення ліквідності на централізованих та децентралізованих торгових платформах, роблячи його важливим джерелом операцій на ринку.

Але загалом купівля USDT має важливе значення для збереження цінності активів у періоди нестабільності на ринку або для тимчасового зберігання коштів у криптовалютній формі без ризику істотних коливань цін. Це надає можливість інвесторам та трейдерам тимчасово відійти від волатильних активів та зафіксувати свою вартість у стабільній криптовалюті до сприятливішого моменту.

Чому USDT прив’язаний до долара?

USDT прив’язаний до долара США для забезпечення стабільності його вартості. Це робить стейблкоїн стабільним інструментом для зберігання та обміну цифрових активів, оскільки його ціна залишається постійною та дорівнює 1 долару США. Прив’язка до долара також полегшує торгівлю на криптовалютних біржах, оскільки користувачі можуть легко оцінювати вартість інших криптовалют щодо долара через USDT. Це також допомагає зменшити волатильність та ризики при роботі з криптовалютами особливо для тих, хто воліє уникати коливань цін.

На чому заробляють USDT?

Розрізняють активні та пасивні способи заробітку на USDT. І в будь-якому випадку це складно і вимагає докласти достатньо зусиль, щоб отримати дохід. Нижче можна ознайомитися з активними способами заробітку на USDT:

  1. Різниця курсу. Трейдер може купувати USDT при зниженні курсу та продавати за підвищення. Коливання курсу можуть давати прибуток до 0,1%.
  2. Арбітраж між біржами. На сьогодні діє понад 500 криптовалютних бірж, де USDT виступає основною валютою. Через відмінності в обсягах попиту та пропозиції ціни на активи можуть відрізнятися. Арбітражник може купити актив на біржі з нижчою ціною та продати його на біржі з вищою, заробивши на різниці курсів.
  3. P2P-торгівля. Операції P2P (peer-to-peer) – це прямі угоди між учасниками ринку, де одна сторона продає криптовалюту, а інша купує. Різниця в курсах купівлі та продажу на різних біржах може дозволити користувачеві купити актив на одній біржі та продати його на іншій за вищою ціною.

При використанні активних методів заробітку необхідно враховувати комісії за проведення операцій, які можуть суттєво вплинути на прибутковість. Крім активних методів, є і пасивні, які не вимагають вашої постійної участі та додаткових витрат, за винятком вкладення коштів на певний термін:

  1. Стейкінг. Цей метод дозволяє отримувати винагороду за блокування токенів у протоколі для перевірки транзакцій та забезпечує дохід із низьким рівнем ризику, незалежно від ринкових умов.
  2. Надання позик. З розвитком DeFi з’явилася можливість надавати позики криптовалютних активів із винагородою у базовому токені чи інших активах. Це також вважається щодо низькоризиковим методом заробітку.
  3. Фармінг. Цей метод передбачає використання криптоактивів для отримання максимального прибутку за мінімальних ризиків. Деякі платформи пропонують учасникам високі стимули для забезпечення ліквідності та збільшення загальної вартості протоколу.

Експерти прогнозують подальше зростання ринку стабільних криптовалют, стверджуючи, що його розвиток може бути загальмований лише сильним тиском регуляторів. На сьогодні головним суперником Tether є USD Coin (USDC).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Безкоштовна консультація митного брокера:

  • Стандартна процедура розмитнення авто з Європи
  • Розрахунок вартості розмитнення за фото техпаспорта

Платна консультація:

  • Ми економимо ваш час та гроші вирішуючи нестандартні ситуацій, які виходять за стандартну процедуру розмитнення
Контакти
Замовити зворотній дзвінок


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Замовити
    розмитнення авто "під ключ"

    Зніміть авто з обліку, а решту ми беремо на себе! Швидко, якісно та вигідно з Yevro!