Yevro

Категорії
Новини митниці

Митна декларація онлайн: Легко, Швидко, Зручно?

Стаття про автоматизацію митних процедур у Державній митній службі України та можливості самостійного декларування експрес-відправлень громадянами через веб-портал. Дізнайтеся про переваги та сервіси, які спрощують процеси митного декларування та сплати митних платежів.

Цифрова трансформація митних процедур: досягнення для громадян та бізнесу

Державна митна служба України продовжує свій невпинний шлях у цифровій трансформації митних процедур, маючи на меті максимальну зручність та ефективність для всіх зацікавлених сторін. Незважаючи на те, що основні зусилля ІТ-підрозділу зараз спрямовані на виконання плану MASP-C з євроінтеграції, ми не забуваємо і про потреби наших громадян.

З 18 квітня вступає в повну силу наказ Міністерства фінансів України від 04.01.2023 №6 «Про оформлення міжнародних поштових та експрес-відправлень і затвердження Змін до Порядку заповнення митних декларацій за формою єдиного адміністративного документа».

Експрес-декларування: Легко та Швидко через Смартфон

Сьогодні Державна митна служба України раді представити вам нову можливість – самостійне декларування експрес-відправлень громадянами безпосередньо у Особистому кабінеті на нашому веб-порталі “Єдине вікно для міжнародної торгівлі”. Здійснити цю операцію можна просто зі свого смартфону в будь-якому місці, де є доступ до Інтернету.

Використовуючи передану експрес-операторами попередню інформацію, громадяни мають можливість лише за декілька кліків самостійно задекларувати відправлення вартістю до 10 000 євро та сплатити митні платежі.

Сучасні сервісні функції для максимальної зручності

Для спрощення процесу декларування реалізовано ряд сервісних функцій:

Після подання декларації М-16, яку необхідно підписати за допомогою КЕП або ДІЯ.Підпис, можна швидко сплатити нараховані митні платежі через QR-код, який генерується у разі, якщо вартість товарів перевищує 150 євро і вони підлягають оподаткуванню.

Зручне відстеження та контроль

Також, за допомогою Особистого кабінету, ви зможете в реальному часі відстежити статус оформлення вашого відправлення та перевірити, чи надійшли сплачені кошти на митницю.

Заключні слова

Цей новий сервіс декларування є справжнім подарунком для громадян, які цінують свій час і прагнуть зручності. Переконайтеся в його ефективності та зручності самостійно!

Державна митна служба України продовжує свою роботу над тим, щоб перевести взаємодію бізнесу і громадян з митницею в електронний формат, відповідно до кращих європейських практик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Унікальна послуга
розмитнення авто "під ключ"

Зніміть авто з обліку, а решту ми беремо на себе! Швидко, якісно та вигідно з Yevro!