Yevro

Розмитнення авто у Івано-Франківську

Партнерська програма

Рекламуй або рекомендуй знайомим послугу Розмитнення авто та заробляй $100 з кожної продажі.

Заробляти просто!

Партнерська програма розмитнення авто
Партнерська програма розмитнення авто ІФ
Партнерська програма розмитнення авто Івано-Франківськ

Як це праює?

1. Реєстрація

Після реєстрації в партнерській програмі на вказаний email прийде логін та пароль від кабінету партнера.

Реєстрація в партнерській програмі

2. Посилання

Здійснивши вхід у кабінет партнера скопіюй своє унікальне посилання. 

3. Реклама

Поширюй партнерське посилання у соц. мережах, на сайтах і форумах, сарафанним радіо, платною рекламою тощо (див. Як залучати клієнтів?).

Твоя ціль, не тільки привести клієнтів на сайт, а посприяти замовленню послуги Розмитнення авто,  адже разом ми зацікавленні у продажі.

Розмитнення-авто-візитка-візитівка-Івано-Франківськ
Індивідуально розроблені візитівки для нашого партнера

4. Відстеження

Якщо потенційний клієнт перейде за партнерським посиланням на сайт та заповнить форму “Калькулятор розмитнення авто“, “Заявку на реєстрацію” або “Зворотній дзвінок” на твій email надійде лист з інформаціє про клієнта (дані із заповненої форми).

Також у кабінеті партнера відображається інформація про переходи та реєстрації за твоїм партнерським посиланням.

5. Отримати кошти

Ми гарантуємо виплати за партнерською програмою, адже чим більше ти заробляєш тим більше клієнтів ми отримуємо.

Оскільки нарахування коштів відбувається після оплати послуги “Розмитнення авто“, у тебе є можливість перевірити нашу чесність зв’язавшись з клієнтом (контакти на вашому email).

Коли клієнт замовить наші послуги та оплатить їх – тобі нараховуються бонуси, перевірити баланс можна на сторінці дохід. Партнерську комісію можна вивести на банківську карту або отримати готівкою у нац. валюті через декілька днів після оплати рахунку клієнтом.

Станьмо партнерами!

Які гарантії?

Переважна більшість мереж, які пропунують партнерські програми, не дають ніяких гарантій. І це логічно, якби ці мережі кидали партнерів то втратили б своїх клієнтів.

Ми також керуємось даною логікою, але впровадили наступні рішення для того, щоб ти був на 100% впевнений у чесноті наших намірів:

На нашому сайті немає мобільних телефонів. Є тільки 2 форми після заповнення яких ти отримуєш email сповіщення, що за партнерським посиланням відбулась реєстрація. Також ти отримуєш контактні дані для того, щоб переконатись у нашій чесності.
 
Також у партнерській панелі керування ти зможеш відстежувати залучені замовлення і їх статус. Ти побачиш чи було здійснено і оплачено замовлення, чи доступні до виплати комісійні за нього.
 

Як довести клієнта до продажі?

Ми даємо тобі повну свободу у виборі методів реклами та залучення клієнтів. 

Ти навіть можеш взяти на себе роль менеджера чи посередника та самостійно обробляти заявки для досягнення найкращого результату.

Якщо у тебе є зауваження або пропозиції покращення нашого сервісу ти можеш надіслати їх на пошту yevro.broker@gmail.com

Як залучати клієнтів?

Твій сайт: просто розмісти наш рекламний банер на своєму сайті або напишіть рекомендацію зі своїм партнерським посиланням.

E-mail розсилка: розішли листи своїм друзям, знайомим і клієнтам. Можливо, хтось із них якраз зараз шукає де розмитнити авто.

Соціальні мережі та тематичні форуми: розкажи про нас на своїх особистих сторінках в соціальних мережах і додайте своє партнерське посилання. Якщо ти відвідуєте тематичні форуми – поділіться партнерським посиланням і купоном на знижку з іншими відвідувачами.

Сарафанне радіо: якщо ти, твої друзі або знайомі шукаєте де розмитнити авто у Івано-Франківську, тоді вам потрібен надійний брокер. Порадьте наші послуги і гарантовано отримайте винагороду $100 за кожну машину.

Візитівки: ти можеш звернутись на пошту yevro.broker@gmail.com і ми підготуємо для тебе особисті візитівки з партнерським qr кодом.

Платна реклама: сюди входить реклама в Google Ads, Bing Ads та Facebook Ads, а також замовлення статей, теле-радіо новин, зовнішня реклама, реклама на площадках (олх, ріа…) та сайтах каталогах (list, tabro…) та інші.

Залучай партнерів та заробляй ще більше!

Створи свою особисту партнерську мережу! Пропонуй знайомим заробити. Вони допомагають тобі знайти клієнтів, а ти виплачуєш їм проценти від своєї партнерської комісії.

Що робити, якщо залишилися питання?

Якщо у вас залишилися питання щодо партнерської програми або ви бажаєте запропонувати співпрацю на своїх умовах, пишіть нам на yevro.broker@gmail.com, з радістю все обговоримо.
 

Реєстрація в партнерській програмі

Після реєстрації на вказаний email прийде логін та пароль.

Про НАс

Yevro - персональний підхід, безпека, компетенція і досвід.

Про нас пишуть

TSN.ua
ap.if.ua
versii.if.ua
auto.tsn.ua
unian.net
epravda.com.ua
zaxid.net
football24.ua

Потрібна допомога?

Пишіть свої запитання на пошту:
yevro.broker@gmail.com

‪+38 066 319 0631‬

Yevro Брокер